FUNKCJONALNOŚĆ PRODUKTÓW

POZNAJ KORZYŚCI PŁYNĄCE Z INNOWACJI

CECHY PRODUKTÓW - Zlewozmywaki GROHE są wyposażone w funkcjonalne rozwiązania, dzięki którym mycie naczyń jest znacznie przyjemniejsze. Nasze modele są łatwe w czyszczeniu, redukują hałas strumienia wody, a każdy z nich zawiera automatyczny system odpływowy. Po prostu wybierz preferowany rozmiar i styl.

CHWILE PRAWDY

GROHE StarLight

lśniąca, odporna powierzchnia, dzięki której Twój zlewozmywak zachowuje swój doskonały wygląd przez lata eksploatacji. W GROHE StarLight używamy wysokiej jakości stali nierdzewnej, a nasza innowacyjna technika szczotkowania pozwala uzyskać idealnie gładką, łatwą w czyszczeniu powierzchnię.

GROHE QuickFix

Zainstaluj szybko swój zlewozmywak, dzięki systemowi montażu GROHE QuickFix. Gotowe otwory na baterię sprawiają, że większość naszych modeli możesz montować obustronnie.

GROHE Whisper

Zredukuj kuchenne hałasy, dzięki naszej technologii GROHE Whisper – specjalnej warstwie izolacyjnej zlewu, która minimalizuje dźwięki płynącej wody.

POZNAJ FUNKCJE PRODUKTU

ŁATWY W OBSŁUDZE ZESTAW ODPŁYWOWY

Higieniczny i wygodny zestaw odpływowy:

Zapomnij o zanurzaniu dłoni w brudnej wodzie - dzięki automatycznemu zestawowi odpływowemu, Twoje ręce pozostaną czyste i suche.

DUŻA KOMORA

Głębsza komora to więcej przestrzeni do pracy

Dzięki innowacyjnym technikom produkcji, wszystkie zlewozmywaki GROHE mają głębokość co najmniej 17 cm, co oznacza, że z łatwością pomieszczą nawet największe garnki i patelnie.

MATERIAŁ

Kolekcje zlewów kuchennych K300-K1000 są poddawane obróbce za pomocą specjalnych, roślinnych włókien (Tampico), która gwarantuje wyjątkowe satynowe wykończenie. Opatentowana technika szczotkowania GROHE Satin Finish sprawia, że powierzchnia stali nierdzewnej jest gładsza i mniej porowata w porównaniu z konkurencyjnymi modelami, co ułatwia czyszczenie i gwarantuje większą trwałość.

AISI 304 - STAL NIERDZEWNA

AISI 304 - Stal nierdzewna

Każdy model GROHE wykorzystuje stal nierdzewną AISI 304, której jakość przewyższa standardy branży. Dzięki wysokiej zawartości procentowej chromu i niklu, stal AISI 304 ma wyjątkowo jasny odcień i jest odporna na rdzę i korozję.

AISI 316 - STAL NIERDZEWNA

AISI 316 – Stal nierdzewna

Dzięki stali AISI 316 dostępnej w serii K400+, GROHE oferuje trwałe rozwiązania również dla regionów o wysokim stężeniu soli w powietrzu oraz klimacie powodującym szybszy proces korozji. AISI 316, zwana także „stalą morską”, słynie z wysokiej zawartości procentowej chromu, niklu i molibdenu, dzięki czemu jest wyjątkowo odporna na rdzę i korozję, a także działanie kwasu i chloru.

PROCES PRODUKCJI

Kolekcja GROHE obejmuje najróżniejsze zlewozmywaki kuchenne, od podstawowych modeli, aż po luksusowe projekty o minimalistycznym designie. Sposób, w jaki wybrany przez Ciebie zlew zostanie wykonany, wpływa na jego trwałość, wygląd oraz przestronność komory. Oto trzy rodzaje procesów produkcji, które wykorzystujemy:

ZLEWOZMYWAKI FORMOWANE
Każdy zlewozmywak jest formowany z jednego arkusza stali nierdzewnej wysokiej jakości poprzez wykorzystanie specjalnej formy odlewniczej. Otwory na baterię i odpływ są wykonywane później. Ta metoda pozwala tworzyć trwałe i odporne zlewozmywaki o nawet skomplikowanych kształtach, które są dostępne w przystępnych cenach.

ZLEWOZMYWAKI FORMOWANE I SPAWANE
Rama i komora zlewozmywaka są formowane ze stali nierdzewnej wysokiej jakości przed zespawaniem ich ze sobą. Ten proces pozwala tworzyć modele o głębokich komorach z bardziej pionowymi ścianami w środku oraz mniejszym promieniem pomiędzy misą, a ramą, co gwarantuje ich elegancki, nowoczesny wygląd.

ZLEWOZMYWAKI GIĘTE I SPAWANE
Stal wysokiej jakości jest wykrawana laserowo, zanim zostanie wygięta w kształt misy, która jest następnie spawana wraz z ramą zlewozmywaka. Ta metoda pozwala uzyskać ostre kąty wewnątrz misy o bardzo wąskim promieniu – idealne w modelach o minimalistycznym designie. Ponieważ w procesie nie wykorzystuje się formy odlewniczej, stal pozostaje gładsza i zachowuje pierwotną grubość także na dnie komory.

JAKOŚĆ

Reputacja GROHE, jako marki, która dba o najwyższą jakość swoich produktów, dotyczy również zlewozmywaków w naszej ofercie. Każdy model – wykonany zarówno ze stali o grubości 0,6 mm w wyjściowym segmencie cenowym, jak i o grubości 1 mm w kolekcjach premium, wykorzystuje stal o jakości przewyższającej standardy branżowe, a dzięki naszemu opatentowanemu procesowi szczotkowania, ich powierzchnia jest gładka i łatwa w czyszczeniu. Aby zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo, każdy zlewozmywak GROHE, podobnie jak nasze baterie, posiada pięcioletnią gwarancję.

5 lat gwarancji

TYPY MONTAŻU

STANDARD BUILT-IN

STANDARDOWY MONTAŻ

Zlewy z krawędzią o wysokości 8 mm do standardowego montażu.

PŁASKIE KRAWĘDZIE

PŁASKIE KRAWĘDZIE

Oryginalna krawędź o nachylonym profilu o wysokości 3 mm, dzięki której modele zlewów łączą wyjątkowo elegancki design z łatwością instalacji.

MONTAŻ PODBLATOWY

Elegancki i nowoczesny sposób na montaż pod blatem.

MONTAŻ DO BLATU

MONTAŻ NABLATOWY

Krawędź zlewozmywaka znajduje się 1,5 mm poniżej blatu, dzięki czemu odprowadzanie wody jest wyjątkowo efektywne. Alternatywnie, zlew może być montowany także na blacie.

Czyszczenie i konserwacja zlewozmywaków ze stali nierdzewnej

Dzięki poniższej instrukcji, utrzymanie Twojego zlewozmywaka w idealnej czystości będzie przyjemnie prostym zadaniem, a jego powierzchnia zachowa nieskazitelny wygląd przez lata eksploatacji. Po każdym użyciu dokładnie opłucz zlewozmywak i zbierz nadmiar wody czystą szmatką. Podczas czyszczenia możesz używać standardowych środków czyszczących pod warunkiem, że nie zawierają kwasu solnego i jego pochodnych. W przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń, spróbuj zastosować niewielką ilość ciepłego octu, produktów przeznaczonych do czyszczenia stali nierdzewnej lub Grohclean. Nie używaj metalowych gąbek do czyszczenia, ani innych przedmiotów, które mogłyby porysować jego powierzchnię. Unikaj również stosowania soli i wybielaczy oraz pozostawiania żelaznych przedmiotów w komorze przez dłuższy czas.

Instrukcja konserwacji