Słuchawki bidetowe

Słuchawki bidetowe

Higiena na nowym poziomie.

Słuchawki bidetowe GROHE łączą funkcjonalność z nowoczesną estetyką, wynosząc higienę w łazienkach na kolejny poziom. Natryski dostępne są w czterech rodzajach wykończeń: czarnym, białym, matowo srebrnym i chromie GROHE StarLight, a zatem uzupełniają w pełni naszą obszerną paletę przycisków spłukujących.

Nowy natrysk ze spustem Sena kryje się w metalowym korpusie o eleganckim, minimalistycznym kształcie. Zawór dopływu wody zamyka się automatycznie, gdy włożysz natrysk w uchwyt.

Słuchawki bidetowe można nabyć osobno lub w komplecie z prysznicami, z zaworem lub bez niego.

Znajdź najbliższy salon sprzedaży

Warianty produktów

Rainshower System system natryskowy

Systemy prysznicowe

System Rainshower® łączy w sobie najważniejsze elementy doskonałego prysznica oraz inne zalety dla zwiększenia twojego komfortu i przyjemności.

Wszystkie nasze systemy termostatyczne są wyposażone w termostaty firmy GROHE - zaprojektowane z myślą o najbardziej wrażliwym termometrze na świecie: twojej skórze. Dla maksymalnie przyjemnej kąpieli nasze najnowocześniejsze systemy zapewnią harmonię między duszą i ciałem dzięki łatwo regulowanym prysznicom bocznym - tak, aby wszyscy członkowie rodziny mogli korzystać z tej innowacyjnej hydroterapii.

Rainshower® Systems
Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności