Kwadratowe deszczownice

Nadaj przestrzeni wyrazisty wygląd dzięki kwadratowej deszczownicy montowanej w suficie

Z graficzną formą i minimalistycznym designem, kwadratowa deszczownica spowoduje powiew architektonicznego stylu w twojej łazience.

Instalowane w suficie kwadratowe deszczownice stają sie coraz bardziej popularnym wyborem w nowoczesnych łazienkach. Przejęły prowadzenie także w luksusowych hotelach oraz mieszkaniach o wysokim standardzie, gdyż idealnie nadają sie do nowoczesnych wnętrz.
Bez potrzeby istalacji prysznica ręcznego, głowica prysznicowa jest instalowana bezpośrednio w suficie, kreując tym samym efekt kaskady pod prysznicem.

Nowoczesny pokój kąpielowy

Rainshower® F-Series – kwadratowe deszczownice w trzech rozmiarach

W linii Rainshower® F-Series znajdziemy prysznice górne w trzech rozmiarach oraz kierunkowy prysznic boczny. Deszczownica sufitowa z tej serii wyposażona jest w okrągłą deszczownicę wbudowaną w dużą, dwudziestocalową ramę o kwadratowym kształcie. Model dziesięciocalowy został zaprojektowany z myślą o ramieniu prysznicowym i nadaje się do montażu na ścianie lub suficie. Kolekcję uzupełniają niewielki, pięciocalowy prysznic górny montowany w ścianie oraz pięciocalowy, kwadratowy prysznic boczny.

W połączeniu z baterią termostatyczną uzyskujemy kompletny zestaw do stworzenia luksusowej i zaawansowanej kabiny prysznicowej.


Rainshower® F-Series

Kąpiel jak na zamówienie

Każdy członek Twojej rodziny oczekuje od kąpieli pod prysznicem czegoś innego. Dzięki kontrolerom Grohtherm F nie ma potrzeby ustalania w tej kwestii żadnych kompromisów. Nieważne czy chcesz kontrolować jedno, dwa czy kilka wyjść wody - modułowa konstrukcja kolekcji pozwala w dowolny sposób kreować doświadczenie kąpieli, zwłaszcza przy pomocy wielokrotnie nagradzanych komfortowych deszczownic, oferujących zróżnicowany design i funkcje.


Grohtherm F

Polecane produkty

Grohtherm F

Górne i boczne prysznice Rainshower F-Series - Prysznice górne i boczne