Rapid SL

Rapid SL

System instalacyjny pierwszej klasy oferując wyjątkowe funkcje i możliwości.

Stelaż podtynkowy Rapid SL pozwala na nieograniczone kreowanie przestrzeni wymarzonej łazienki i jest znakomitym sposobem na szybkie zamontowanie wiszących umywalek, bidetów, pisuarów i toalet. Stelaż dostępny jest w trzech różnych rozmiarach instalacyjnych, a każda z jego części składowych została poddana rygorystycznym testom - nośność stalowej ramy przeznaczonej do montażu WC to aż 400 kg.

Znajdź najbliższy salon sprzedaży

Systemy sanitarne - inspirujące rozwiązania dla urządzeń sanitarnych

Stwórz nowoczesną łazienkę z naszą kolekcją zabudowanych instalacji i systemów spłukujących.

Styl życia ulega zmianie, a osiągnięcia techniczne przeobraziły łazienkę z pomieszczenia czysto funkcjonalnego w najbardziej efektowne miejsce w domu. Nasze dążenie do stworzenia przestrzeni relaksującej a zarazem funkcjonalnej doprowadziły do powstania przestrzeni łazienkowych charakteryzujących się prostotą, w których wyeksponowane są jedynie najpiękniejsze i najważniejsze elementy. Nasza kolekcja systemów sanitarnych pozwala ci na stworzenie wymarzonej łazienki, oferując wybór szybkich i bezpiecznych rozwiązań montujących dla wiszących urządzeń sanitarnych oraz zaawansowane rozwiązania spłukujące.

Rapid SL

Nowoczesne przestrzenie
Podwieszane urządzenia sanitarne są w modzie i stanowią ulubione rozwiązanie właścicieli mieszkań, dla których liczy się styl, zastępując niezgrabne zlewy na stopce i toalety w starym stylu z muszlą połączoną ze zbiornikiem. Nawet najmniejsza łazienka wyda się optycznie większa, ponieważ przestrzeń podłogi pozostaje otwarta, a sprzątanie staje się szybsze i prostsze.

Elastyczność wyboru
Niezależnie od rozmiaru i kształtu twojej łazienki, z Rapid SL ściany nie stanowią ograniczenia. Dzięki naszemu uniwersalnemu systemowi ram montażowych możliwości rozplanowania i stylu są nieskończone - jedyny limit stanowi twoja wyobraźnia. Ścianki działowe o różnej wysokości mogą nie tylko wyznaczać przestrzeń mokrą i suchą, ale także stworzyć dodatkową powierzchnię do zamontowania zlewów i bidetów, podczas gdy nasze rozwiązania narożne pozwolą ci zagospodarować niewielkie przestrzenie. Zabudowane zbiorniki WC idealne nadają się do instalacji z toaletą pod ścianą, wbudowaną w meble bądź w otwór w ścianie.

Design i technologia
Podobnie jak wszystkie nasze produkty, Rapid SL oferuje również wiele innych korzyści. Nasze zabudowane zbiorniki toalet są niesamowicie ciche, zwłaszcza kiedy są przymocowane do ramy montażowej zamiast do ściany. Mogą one zostać wyposażone w pojedyncze bądź podwójne płyty spłukujące, pasujące do naszych kolekcji baterii - a jeśli wybierzesz model z podwójną spłuczką możesz oszczędzać, zużywając mniej wody do spłukiwania.

Łatwa instalacja

Niezależnie od tego, czy planujesz nowy projekt czy modernizację starej łazienki, nasz system ram montażowych Rapid SL gwarantuje bezproblemową instalację. Rama może zostać wbudowana w ściankę działową albo przymocowana do ściany z cegły bądź ścianki działowej - nie ma więc potrzeby tracić czasu i pieniędzy na usuwanie starych kafelków. Rama zostaje przymocowana podczas budowy bądź remontu łazienki i schowana za ścianą.

Warianty produktów

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności