FREEDOM OF CHOICE - Kolekcje kolorów GROHE

Istnieje cały świat wzornictwa GROHE do odkrycia. Wśród niesamowitej gamy kształtów, rozmiarów oraz innowacyjnych funkcji, z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie do każdego wnętrza. Wszystko zostało stworzone w oparciu o wiodącą w branży technologię i wiedzę inżynierów GROHE: od kompaktowych modeli do małych przestrzeni, przez rozwiązania oszczędzające wodę, a nawet produkty bezdotykowe. Dzięki GROHE uzyskanie wymarzonego efektu nigdy nie było takie proste.

STWÓRZ ŁAZIENKĘ DOSTOSOWANĄ DO TWOICH POTRZEB DZIĘKI GROHE

» TE NOWE OPCJE STANOWIĄ NIEWIARYGODNIE ROZBUDOWANE NARZĘDZIE DLA KREATYWNEGO UMYSŁU «

Michael Seum,

GROHE Vice President Design

Przeczytaj cały wywiad

GROHE PVD TWARDA I ODPORNA NA ZARYSOWANIA

NIEZWYKLE TRWAŁE POWŁOKI: OD SZLACHETNIE MATOWYCH PO BŁYSZCZĄCE JAK DIAMENT

Baterie GROHE zostały wykonane tak, żeby wyglądać pięknie przez długie lata. Recepta na sukces kryje się w jakości naszych powłok. GROHE wykorzystuje najnowocześniejszą technologię do tworzenia produktów, które wyróżniają się trwałością. Mechanizm tworzenia powłoki zwany PVD, polega na osadzaniu jej z fazy gazowej przy wykorzystaniu zjawisk fizycznych, co gwarantuje, że będzie ona trzy razy tw ardsza i bardziej odporna na zarysowania. Proces umożliwia również uzyskanie doskonale połyskującego złota czy wyrafinowanej powłoki ze stali nierdzewnej. Dzięki temu baterie GROHE zachwycają swoim wyglądem i solidnym wykonaniem.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA PVD NADAJE ŻYCIE NOWYM BARWOM

GROHE Perfect Match

Znalezienie idealnego połączenia nie jest łatwe, także w przypadku urządzania łazienki. Eksperci GROHE zestawili naszą ceramikę z bateriami, systemami prysznicowymi i sanitarnymi, by uzyskać idealną harmonię designu i funkcjonalności. Nie musisz przebierać w setkach opcji – od teraz wybór jest prostszy niż kiedykolwiek. Zaoszczędź czas i wybierz idealne połączenie.

Warianty produktów

Używamy plików cookies, żeby ułatwić Ci korzystanie z tej strony. Zakładamy, że jeśli kontynuujesz wizytę na stronie, zgadzasz się na otrzymywanie plików cookie. Szczegółowe informacje na temat wykorzystania gromadzonych przez nie danych, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Polityka prywatności